^ Powrót na górę

Pogoń Zduńska Wola mistrzem okręgu sieradzkiego

Rozmiar tekstu:

turniej
Triumf Pogoni Zduńska Wola w 26. Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Okręgu Sieradzkiego. W finale zespół pokonał sąsiadów zza rzeki – Wartę Sieradz 1:0. Trzecie miejsce zajęła Warta Działoszyn, zwyciężając warcką Jutrzenkę 3:0.

Turniej odbył się w hali sportowej przy ul. Mickiewicza w Sieradzu. Rywalizowało 8 drużyn: Warta Sieradz, Pogoń Zduńska Wola, LKS Kwiatkowice i Zawisza Pajęczno w grupie A oraz Warta Działoszyn, Jutrzenka Warta, Orkan Buczek i MKS Zduńska Wola w grupie B.

Królem strzelców turnieju – z dorobkiem 4 goli – został Paweł Marchewka z Warty Działoszyn, zaś najlepszym zawodnikiem – Marcin Olejniczak z Pogoni. Najlepszym bramkarzem wybrano Marcina Szewczyka (Pogoń Zduńska Wola).

Klasyfikacja 26. Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Okręgu Sieradzkiego: