^ Powrót na górę

 

 

Starosta pogratulował olimpijczykom

Rozmiar tekstu:

olimpiada
Starosta Powiatu Sieradzkiego Mariusz Bądzior podziękował uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu za zwycięstwo w okręgowym etapie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

– Życzę wam, by to, co osiągnęliście na etapie okręgowym, zaowocowało kolejnymi sukcesami, już nawet nie tylko w etapie ogólnopolskim, ale i w dalszej waszej edukacji, po ukończeniu technikum. Ideałem byłoby wykorzystanie waszych nowatorskich pomysłów w praktyce – mówił starosta Mariusz Bądzior podczas spotkania z uczniami w Starostwie Powiatowym.

– To wielki zaszczyt, że możemy gościć tu was i waszych opiekunów. Wierzymy, że w przyszłości przynajmniej część zaproponowanych przez was rozwiązań zostanie wykorzystana w praktyce. Dzięki takim osobom jak wy powoli poprawiamy wizerunek naszego kraju, który wielu kojarzy się przede wszystkim z tanią siłą roboczą – dodał przewodniczący Rady Powiatu Sieradzkiego Henryk Waluda.

Gratulacje gościom starostwa złożyła również naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego Elżbieta Cieślak, a także wizytator sieradzkiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi – Elwira Królewicz.

O sukcesach grupy uczniów ZSP nr 1 w Sieradzu w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości informowaliśmy miesiąc temu. Tekst podsumowujący ich osiągnięcia można znaleźć tutaj.

T.O.

1  2

3  4

5  7

8  9

10  11