^ Powrót na górę

 

 

Podsumowanie projektu „Mój przyjaciel świat”

Rozmiar tekstu:

zpwp
Wspólne przygotowanie widowiska teatralno-muzyczno-tanecznego, wyjazd do teatru w Łodzi oraz wyjazd integracyjny do stadniny koni – to elementy zakończonego właśnie projektu „Mój przyjaciel świat”, realizowanego przez Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu i Gminny Ośrodek Kultury w Klonowej.

O dofinansowanie projektu placówki wystąpiły do Łódzkiego Domu Kultury, korzystając z możliwości dotacji z programu „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego”.

Na projekt „Mój przyjaciel świat” złożyły się trzy elementy: wyjazd integracyjny do stadniny koni „Mila” w Sieradzu, wraz z noclegiem w ZPWP, zabawą i pracą nad spektaklem; wspólny wyjazd do teatru „Arlekin” w Łodzi na sztukę „Złodziej czasu” oraz przygotowanie przez uczestników kół obu placówek widowiska teatralno-muzyczno-tanecznego (koło taneczne ZPWP oraz teatralne i wokalne GOK).

Podsumowaniem przedsięwzięcia było spotkanie w sali widowiskowej GOK-u w Klonowej, na którym uczestnicy zajęć teatralnych i muzycznych GOK oraz tanecznych ZPWP m.in. przedstawili baśniowe widowisko „Mój przyjaciel świat” oraz wysłuchali prelekcji „Dlaczego aktywność artystyczna jest ważna w życiu młodego człowieka”.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  9

10  11

12  13

14  15