^ Powrót na górę

 

 

Bożonarodzeniowe życzenia w „Darach Losu”

Rozmiar tekstu:

dary losu
Podopieczni wraz z rodzicami, terapeuci, nauczyciele zajęć rewalidacyjno-wychowawczych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu i samorządowcy wzięli udział w spotkaniu wigilijnym Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Dary Losu”, działającym przy SOSW.

Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd, no i oczywiście prezenty. Wigilijny stół był wyjątkowo duży – zasiadło przy nim ponad 100 osób. Spotkanie było okazją do integracji dzieci, rodziców i nauczycieli, ale też do podsumowania roku i chwilowego oddechu od codzienności. – Ta codzienność to ciężka systematyczna praca na rzecz osób niepełnosprawnych, trudna, ale dająca wiele satysfakcji – powiedziała Maria Wika, prezes „Darów Losu”. Bożonarodzeniowe życzenia obecnym składali przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji i samorządów.

Stowarzyszenie „Dary Losu” pomaga osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom już od 13 lat. Organizuje dla nich imprezy integracyjne, zabawy i spotkania terapeutyczne. Z oferty „Darów Losu” korzysta tygodniowo około 70 dzieci z powiatów sieradzkiego, zduńskowolskiego, poddębickiego i łaskiego.

T.O.

1  2

3  4

6  7

8  9

10  11

12  13

14  15

16  17