^ Powrót na górę

 

 

Uczelnie kuszą maturzystów

Rozmiar tekstu:

san
Kilkanaście szkół wyższych i policealnych zaprezentowało się podczas targów edukacyjnych, zorganizowanych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu przez Społeczną Akademię Nauk.

– Te targi zorganizowaliśmy przede wszystkim z myślą o tegorocznych maturzystach, ale oczywiście nie tylko, bo i uczniowie młodszych klas liceów czy techników interesują się ofertami szkół i uczelni – mówi Mariusz Glinkowski, dyrektor regionalny SAN.

W holu ZSP Nr 1 zaprezentowało się 14 jednostek: Politechnika Łódzka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu, Społeczna Akademia Nauk Wydział Sieradz i Zduńska Wola, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi oraz sieradzki „Żak”.

T.O.

1  2

3  4

6  7

8  9

10  11

12  13

14  15