^ Powrót na górę

 

 

Dzień Otwarty w ZSP w Błaszkach

Rozmiar tekstu:

blaszki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych zaprasza na Dzień Otwarty. W sobotę 22 kwietnia 2017 r. pracownicy placówki odpowiedzą na pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości wszystkich zainteresowanych.

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych rozpocznie się 22 maja. Placówki zawczasu przygotowują się do niego, biorąc udział w targach i organizując Dni Otwarte.

Jeszcze w kwietniu z tej ostatniej formy promocji skorzysta ZSP w Błaszkach, który zaprosi do siebie gimnazjalistów, rodziców i wszystkich zainteresowanych lokalnym szkolnictwem ponadgimnazjalnym. – Jesteśmy do dyspozycji w godzinach od 9 do 13. Dla gości przygotowaliśmy prezentację multimedialną o godz. 10:00, pokaz musztry w wykonaniu uczniów klasy mundurowej o 10:15 oraz scenki z życia Marii Skłodowskie-Curie o 10:30. Ponadto będą na nich czekać stanowiska przygotowane przez pracodawców i uczniów klas zawodowych – mówi Jadwiga Napieralska, dyrektor szkoły.

Dla absolwentów gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018 w ZSP w Błaszkach przygotował łącznie 90 miejsc – po 30 w liceum ogólnokształcącym, technikum i szkole branżowej.

T.O.