^ Powrót na górę

 

 

Starosta dziękuje za udział w targach

Rozmiar tekstu:

targi
Starosta sieradzki Dariusz Olejnik dziękuje włodarzom gmin powiatu sieradzkiego, jak również dyrekcjom oraz uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, za udział w II edycji Powiatowych Targów Edukacyjnych.

20 marca w sali C Starostwa Powiatowego w Sieradzu zaprezentowały się placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Sieradzki. Adresatami imprezy byli gimnazjaliści, którzy już niebawem staną się uczniami liceów, techników i szkół zawodowych.

– Podziękowania należą się przede wszystkim szkołom: ponadgimnazjalnym, które podjęły wysiłek organizacyjny wystawienia się na targach, oraz gimnazjalnym, które wysłały na nie uczniów. Dziękuję również włodarzom gmin, którzy zadbali o dowiezienie gimnazjalistów na imprezę – mówi Dariusz Olejnik.

Targi są przedsięwzięciem służącym prezentacji oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych, szkół dla dorosłych, poradni psychologicznych i urzędu pracy. Przeznaczone są dla uczniów gimnazjów. Przypomnijmy – przez cały kwiecień trwał będzie elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych.

Galeria: Powiatowe Targi Edukacyjne 2015

T.O.