^ Powrót na górę

 

 

Wakacyjne remonty w szkołach

Rozmiar tekstu:

remonty
W prawie wszystkich placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Sieradzki trwają mniejsze lub większe prace remontowe. Wykonują je pracownicy gospodarczy szkół. Poniżej wymieniamy zakres prac, które albo już się odbywają, albo będą się odbywać w te wakacje.

I LO im. Jagiellończyka w Sieradzu: malowanie kilku sal lekcyjnych, naprawianie ogrodzenia.

II LO im. Żeromskiego w Sieradzu: malowanie pracowni komputerowej i geograficznej, generalny remont łazienek na drugim piętrze.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu: malowanie dziewięciu sal lekcyjnych i trzech pomieszczeń biurowych, wymiana wykładziny podłogowej w dwóch salach, wymiana opraw oświetleniowych w jednej sali lekcyjnej.

ZSP nr 2 w Sieradzu: przygotowanie pracowni usług fryzjerskich, malowanie korytarza na drugim piętrze.

ZSP w Błaszkach: naprawa uszkodzonej bramy.

ZSP w Złoczewie: malowanie kilku sal lekcyjnych, wymiana wszystkich rynien.

ZSP w Warcie: malowanie pomieszczeń toalet, malowanie pomieszczeń gospodarczo-socjalnych.

ZSP w Męckiej Woli: odnowienie sali do zajęć z budownictwa (m.in. szlifowanie i lakierowanie parkietu), porządkowanie terenu wokół budynków.

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sieradzu: remont dwóch łazienek na parterze, malowanie kilku sal lekcyjnych, malowanie korytarza.

Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu: malowanie pracowni, sanitariatów i korytarzy.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu: wymiana wykładzin podłogowych w kilku salach internatu, powiększenie świetlicy o pomieszczenie do odpoczynku dla przedszkolaków, malowanie kilku sal lekcyjnych i łazienek.

Zespół Szkół Specjalnych w Warcie: termomodernizacja części ściany szkoły od strony zachodniej.

T.O.