^ Powrót na górę

 

 

Biegi terenowe w Kamionaczu

Rozmiar tekstu:

zss
Zespół Szkół Specjalnych w Warcie zorganizował 17. już edycję Biegów Terenowych w Kamionaczu. Impreza przeznaczona jest dla uczniów szkół specjalnych regionu sieradzkiego.

W zawodach wystartowali podopieczni sześciu placówek: Zespołu Szkół Specjalnych w Warcie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu, SOSW w Gromadzicach, SOSW w Łasku, Zespołu Szkół Publicznych w Warcie oraz Centrum Psychiatrycznego w Warcie. Łącznie w biegach wzięło udział 47 uczestników.

Młodzież rywalizowała w podziale na chłopców i dziewczęta, na dystansach 300, 600, 800 i 1000 metrów. Następnie wszyscy chętni mogli wziąć udział w biegu otwartym na dystansie 100 metrów.Uczestnicy zmagali się ze sobą nawzajem, ale też z własnym słabościami, którym musieli stawić czoła w trudnym leśnym terenie.

W myśl zasady „wszyscy jesteśmy zwycięzcami”, każdy uczestnik został nagrodzony medalem okolicznościowym, zaś zwycięzcy dostali dyplomy, medale i puchary, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sieradzu. Aby tradycji stało się zadość, przedstawiciele wszystkich placówek biorących udział w zawodach oraz zaproszeni goście otrzymali upominki wykonane przez uczniów ZSS w Warcie.

T.O./ ZSS w Warcie

1  2

3  4

5  5a

6  7