^ Powrót na górę

 

 

Beata Przybytek na „Kolorach Polski” w Brzeźniu

Rozmiar tekstu:

kolory polski
W kościele parafialnym pw. św. Idziego w Brzeźniu wystąpiła Beata Przybytek z zespołem. Była to pierwsza odsłona tegorocznej edycji Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski” w powiecie sieradzkim.

Z 20 miejsc na terenie województwa łódzkiego, w których pojawią się artyści występujący w ramach „Kolorów Polski” w tym roku, trzy znajdują się w powiecie sieradzkim. Pierwszy koncert już się odbył: w niedzielę 8 lipca o godz. 19:00 w kościele w Brzeźniu zaśpiewała Beata Przybytek przy akompaniamencie gitarzystów Andrzeja Gondka i Adama Kowalewskiego oraz klawiszowca Bogusława Kaczmara i perkusisty Filipa Mozula.

Za niecałe trzy tygodnie – w sobotę 21 lipca o godz. 19:00 w klasztorze Ojców Bernardynów w Warcie wystąpią: grupa „Młynarski Plays Młynarski” i Gaba Kulka. Koncert będzie nosił tytuł „Fruwa twoja marynara”.

Po raz ostatni tegoroczne „Kolory Polski” zawitają do powiatu sieradzkiego 12 sierpnia. Miejscem koncertu będzie scena plenerowa na Wzgórzu Zamkowym w Sieradzu. Łódzki kwartet „L.Stadt” zaprezentuje tu utwory ze swojej płyty „L.Story”, m.in. „Oczy kamienic”, „Halo”, „Pozwol zasnąć / Idzie sen”, a także kompozycje premierowe. „L.Stadt” wystąpi o godz. 18:00.

T.O.

1  3

4  6

7  8

9  10

11  12

13  14

16  17

18  19

20  21