^ Powrót na górę

 

 

Przed nami XXIV Dni Złoczewa

Rozmiar tekstu:

dobra energia logo
W najbliższy weekend Złoczew będzie miał swoje święto. Piątek, sobota i niedziela miną bowiem pod znakiem Dni Złoczewa. Dla mieszkańców przygotowano mnóstwo atrakcji sportowych i artystycznych.

Już w piątek 5 września wieczorem, na terenie przy Szkole Podstawowej w Złoczewie rozegrany zostanie Turniej Koszykówki Ulicznej Dorosłych. Udział w nim może wziąć każdy, podobnie jak w kolejnych turniejach zaplanowanych przez organizatorów tegorocznych Dni Złoczewa: III Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży i II Turnieju Amatorskiego Piłki Siatkowej Dorosłych. Ważne jest, by chęć udziału w zawodach zgłosić wcześniej w Urzędzie Miejskim w Złoczewie. – Prosimy, by chętni zgłaszali się do 3 września, dowolną drogą. Może to być wpis na Facebooku, zgłoszenie drogą mejlową lub telefon do urzędu – mówi Katarzyna Sufleta z Urzędu Miejskiego w Złoczewie.

W sobotę i niedzielę sporo będzie na Dniach Złoczewa koncertów. 6 września wieczorem w amfiteatrze wystąpią zespoły „Peron 95” i „High Five”, 7 września zaś Margaret, „Skazana 10 i Ona”, „Power of Trinity” oraz gwiazda tegorocznego święta Złoczewa – grupa „Golden Life”.

Szczegóły na temat Dni Złoczewa 2014 znajdują się na załączonych poniżej plakatach oraz na stronie internetowej Gminy i Miasta Złoczew.

T.O.

plakatA  plakatB