^ Powrót na górę

 

 

Sieradzki PUP najlepszy w województwie

Rozmiar tekstu:

pup1
Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu uzyskał najwyższą ocenę za obsługę klientów wśród PUP-ów województwa łódzkiego, w pierwszym Ogólnopolskim Badaniu Satysfakcji Klientów Urzędów Pracy. Badanie zorganizowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

– Badanie odbywało się we wrześniu i październiku 2015 r. Obejmowało osoby bezrobotne oraz pracodawców korzystających z naszych usług – wyjaśnia Alicja Gonera, zastępca dyrektora PUP w Sieradzu. Badanie przeprowadzali pracownicy instytucji zewnętrznej, na zlecenie ministerstwa. O zadowolenie z obsługi klientów osoby bezrobotne pytane były przez ankieterów na miejscu w urzędzie, zaś pracodawcy o poziom zadowolenia powiatowych służb zatrudnienia pytani byli telefonicznie.

Uroczystość wręczenia wyróżnień przedstawicielom najwyżej ocenionych urzędów pracy odbyło się 27 stycznia w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, podczas uroczystego spotkania z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z rąk sekretarza stanu MRPiPS Stanisława Szweda odebrała je m.in. Alicja Gonera.

T.O.

pup1a  pup