^ Powrót na górę

 

 

Oświadczenie rodziny Dariusza Olejnika

Rozmiar tekstu:

oswiadczenie
Po śmierci Dariusza Olejnika, starosty sieradzkiego, oraz w związku z jego wtorkowym pogrzebem, rodzina zmarłego skierowała do mieszkańców powiatu oświadczenie dotyczące m.in. uroczystości pogrzebowej.

Ból, jaki czujemy po śmierci męża, ojca, dziadka, teścia i brata jest nieprawdopodobnie duży i nie do opisania. Zawsze był perfekcjonistą, zawsze chciał coś zmieniać, zawsze w biegu, wciąż z kimś umówiony na spotkanie nie miał czasu na odpoczynek. Niestety jego serce nie nadążyło za głową pełną pomysłów, planów, problemów i przestało bić w czasie, kiedy miał chwilę odpoczynku podczas snu we własnym domu, który tak kochał.

Zawsze mówił, że na starość chce mieć cichy pogrzeb w gronie rodzinnym, ale nie przewidział, że odejdzie z tego świata w tak młodym wieku oraz jako urzędujący Starosta. Ogromna liczba przyjaciół, znajomych, współpracowników, a także zwykłych ludzi, którzy chcą być przy nim w jego ostatniej drodze spowodowała, iż rozmiar uroczystości pogrzebowej wymaga specjalnego przygotowania, aby wszystko odbyło się sprawnie, godnie i bezpiecznie.

Dziękujemy Przyjaciołom oraz wszystkim, którzy przez cały ten czas nas wspierają, pomagają i okazują swoje współczucie. Daje nam to ogromną siłę i pomaga lepiej radzić sobie w tych trudnych chwilach.

Słuchanie i czytanie wielu wiadomości uzmysłowiło nam, jak śmierć Darka wpłynęła na serca i umysły mieszkańców powiatu sieradzkiego.

Jednocześnie prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym nieprawdopodobnie trudnym okresie, kiedy to będziemy próbowali pogodzić się z odejściem mojego męża, naszego taty, teścia, brata i dziadka.