^ Powrót na górę

 

 

RCPS zaprasza na spotkanie ws. ekonomii społecznej

Rozmiar tekstu:

spotkanie
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sieradzu odbędzie się spotkanie poświęcone lokalnej ekonomii społecznej i zasadom tworzenia planów jej rozwoju. Jego organizatorem jest Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów ekonomii społecznej. Zgłoszenia udziału można dokonać wypełniając formularz i odsyłając go w formie skanu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 42 203 48 17 do wtorku 29 marca do godz. 12.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 31 marca w sali konferencyjnej (nr 113) na I piętrze Starostwa Powiatowego w Sieradzu – pl. Wojewódzki 3. Początek o godz. 9.

Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach projektu pn. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (IX Oś Priorytetowa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020).

T.O.