^ Powrót na górę

 

 

Radio Łódź nad Wartą. Studio w Sieradzu już działa

Rozmiar tekstu:

radio lodz
Radio Łódź uruchomiło lokalny program dla mieszkańców Sieradza, Zduńskiej Woli, Wielunia i Wieruszowa. Program ten nadawany jest ze studia w Sieradzu pod szyldem „Radio Łódź nad Wartą”.

Lokalne serwisy informacyjne, wiadomości dla kierowców i prognoza pogody nadawane są od poniedziałku do piątku co godzinę od 6 do 9 i od 15 do 18. Radio Łódź nad Wartą proponuje też swoim słuchaczom poranne rozmowy z „Gościem po ósmej” oraz Strefę Kultury, zapraszającą na imprezy i wydarzenia z regionu. Program antenowy uzupełniają materiały umieszczane na stronie internetowej nadwarta.radiolodz.pl. Całość przygotowuje zespół w składzie: Wojciech Muzal (szef oddziału Radia Łódź w Sieradzu), Marzena Grzelak-Plewińska i Kamil Klimaszewski.

Aby posłuchać programu Radia Łódź nad Wartą, w Sieradzu i Zduńskiej Woli należy nastawić odbiorniki radiowe na częstotliwość 96,7 FM, w Wieluniu na 101,5 FM, a w Wieruszowie na 104 FM. Główną anteną Radia Łódź pozostaje program nadawany ze stolicy województwa na częstotliwości 99,2 FM.

T.O.