^ Powrót na górę

 

 

Do Sieradza przyjedzie MCI RPO

Rozmiar tekstu:

kampania
W weekend 23-24 sierpnia, czyli podczas festiwalu Open Hair, na ul. Piłsudskiego w Sieradzu zaparkuje Mobilne Centrum Informacji. – Jest to specjalnie przystosowany pojazd, który na miejscu postoju przekształca się w przestronną i komfortową salę konferencyjną – mówi Norbert Piwowarczyk z MCI.

Przyjazd MCI do Sieradza będzie częścią kampanii informacyjno-promocyjnej „Zmieniamy Łódzkie dla ciebie”, poświęconej możliwościom wykorzystania funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. – W MCI każdy zainteresowany pozna przykłady projektów zrealizowanych na terenie województwa łódzkiego oraz skorzysta z konsultacji z ekspertami, którzy wyjaśnią szczegóły i możliwości starania się o unijne wsparcie z aktualnych programów finansowych – wyjaśnia Norbert Piwowarczyk. MCI wyposażone jest w urządzenia multimedialne, internet i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niesłyszących i niewidomych.

Kilka dni po Open Hair MCI przyjedzie do Sieradza raz jeszcze – w czwartek 28 lipca będzie go można znaleźć na pl. Wojewódzkim.

Organizatorem kampanii „Zmieniamy Łódzkie dla ciebie” jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

T.O.