^ Powrót na górę

 

 

Mobilne Centrum Informacyjne przyjedzie do Sieradza

Rozmiar tekstu:

mobilne mci
W środę 14 września na pl. Wojewódzkim w Sieradzu zaparkuje Mobilne Centrum Informacyjne. W godzinach od 10:00 do 17:00 będzie w nim można bezpłatnie zasięgnąć informacji na temat konkursów ogłaszanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

MCI jest elementem kampanii informacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Ma formę warsztatów, odbywających się w specjalnie do tego przygotowanym pojeździe. Zainteresowani mogą w nim zasięgnąć wiedzy na temat m.in. naborów wniosków i harmonogramu konkursów organizowanych w ramach RPO. Pojazd wyposażony jest w urządzenia multimedialne. Został również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Mobilne centrum zatrzyma się na parkingu pod Urzędem Miasta w Sieradzu (pl. Wojewódzki 1). Odbędą się w nim dwa godzinne spotkania informacyjno-szkoleniowe: pierwsze od 10:30 do 11:30, drugie od 15:30 do 16:30. Po nich konsultanci odpowiedzą na indywidualne pytania dotyczące dotacji unijnych.

Kampania MCI przeznaczona jest dla przedsiębiorców (szczególnie przedstawicieli branż: medycznej, budowlanej, teleinformatycznej, farmaceutycznej, energetycznej i włókienniczej), a także pracowników jednostek samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu oraz nauki i edukacji.

T.O.