^ Powrót na górę

 

 

Opłatek u sieradzkich Amazonek

Rozmiar tekstu:

amazonki
Stowarzyszenie Sieradzki Klub „Amazonka” zorganizował dla swoich członkiń integracyjne spotkanie opłatkowe. Były życzenia, wspomnienia, dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd i wigilijne potrawy.

– To jedna z nielicznych okazji w roku, kiedy możemy spotkać się w tak licznym gronie naszych członkiń, ale też gości. Na spotkania opłatkowe zapraszamy zawsze przychylnych nam samorządowców, sponsorów naszych przedsięwzięć, osoby wspierające nas w codziennych działaniach. Są to jednocześnie spotkania podsumowujące mijający rok. Podsumowania te z jednej strony napawają nas optymizmem, bo sporo się u nas dzieje, ale z drugiej są powodem do smutku, ponieważ co roku nasze wigilijne grono jest inne. Ciężka choroba, której skutki każda z nas mocniej lub słabiej odczuwa, niestety zbiera swoje żniwo – mówiła Janina Romek, prezes stowarzyszenia.

Mimo wszystko Amazonki nastawione są optymistycznie. Optymizm ułatwia działanie i pozwala skuteczniej walczyć z chorobą. – Wiem, że wam, sieradzkim Amazonkom, tego optymizmu nie brakuje. Swoją radością życia zarażacie innych, dając przykład niezłomności charakteru po przebytej chorobie. Wasze działania są nieocenione dla wszystkich mieszkanek naszego powiatu, bo dają świadomość, że panie, które w przyszłości mogą wymagać wsparcia, znajdą je w prężnie działającym klubie – zwrócił się do Amazonek wicestarosta sieradzki Marek Kanicki.

Spotkanie odbyło się restauracji „Marusia”.

T.O.

2  3

4  5

6  7

8  9

10  11

12  13