^ Powrót na górę

 

 

Olimpiada o biznesie i innowacjach

Rozmiar tekstu:

olimpiada
Instytut Nowych Technologii w Łodzi zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

Pierwszy etap olimpiady rozpoczął się w grudniu 2016 roku i potrwa do połowy lutego, a jest to test wiedzy. Odbywa się on online, za pośrednictwem platformy internetowej. Najlepsi awansują do półfinałów, organizowanych w macierzystych szkołach uczestników 14 marca 2017 r. Tak wyłonieni zostaną finaliści, dla których 23 marca zorganizowane będą warsztaty przygotowujące do udziału w finale. Sam finał, połączony z wręczeniem nagród, nastąpi 26 kwietnia.

Zakres tematyczny wiedzy niezbędnej do udziału w konkursie obejmuje znajomość pojęć związanych z przedsiębiorczością, zarządzaniem firmą, zarządzaniem ludźmi oraz tworzeniem innowacyjnych rozwiązań.

Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach jest kontynuacją innego projektu konkursowego Instytutu Nowych Technologii – Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, w której co roku brało udział ponad 10 tys. uczniów. Oba przedsięwzięcia mają jeden cel: pomóc młodym ludziom w dokonaniu życiowych wyborów dotyczących kształcenia i nauki zawodu.

Do pobrania:

Harmonogram olimpiady

Program olimpiady

T.O.

plakat