^ Powrót na górę

 

 

Spotkanie z Izbą Przedsiębiorców i Pracodawców

Rozmiar tekstu:

szkolenie
W poniedziałek 6 lutego w Starostwie Powiatowym w Sieradzu zaprezentowana zostanie nowa organizacja zrzeszająca ponad 140 podmiotów gospodarczych – Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski.

Izba Pracodawców i Przedsiębiorców Centralnej Polski istnieje od września 2016 r., a już skupia ponad 140 podmiotów gospodarczych i 25 jednostek samorządowych. – Choć jesteśmy organizacją łączącą przedsiębiorców, na naszych spotkaniach nigdy nie brakuje samorządowców, silą rzeczy zainteresowanych tym, co dzieje się na ich terenie w sferze gospodarczej. Dlatego też spotkanie, które zorganizujemy w Starostwie Powiatowym w Sieradzu, adresowane jest i do właścicieli firm, i do przedstawicieli samorządów – mówi Małgorzata Rosołowska-Pomorska, prezes Izby.

Przedstawiciele IPiPCP podkreślają niezwykle istotną rolę Polski Centralnej w systemie gospodarczym kraju i Europy. „Zgodnie z przyjętą przez polski rząd wizją rozwoju kraju do roku 2030, Polska Centralna będzie najbardziej dynamicznym, konkurencyjnym i innowacyjnym obszarem, rozpoznawalnym w skali europejskiej i globalnej” – czytamy w materiale prasowym organizacji.

Spotkanie informacyjne rozpocznie się o godz. 11:00, a odbędzie się w dwóch salach konferencyjnych starostwa. Będą to sale nr 113 i 114 na pierwszym piętrze budynku przy pl. Wojewódzkim 3. Zostaną na nim podjęte tematy dotyczące korzyści płynących z członkostwa w Izbie, jej możliwości, oferta dla członków oraz przedstawiony zostanie program działania Izby.

T.O.