^ Powrót na górę

 

 

Osiemnastka Wieczoru Kolęd

Rozmiar tekstu:

10
Wieczór Kolęd – jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez organizowanych cyklicznie przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieradzu, ma już 18 lat. Każdego roku w pierwszej połowie stycznia wspólnie kolędują na niej podopieczni podmiotów dziennego pobytu, działających w ramach MOPS.

Cele tej imprezy są dwa: – Po pierwsze, chcemy podziękować organizacjom, które wspierają nas w codziennych działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych, a po drugie pokazujemy efekty tych działań w postaci występów artystycznych naszych podopiecznych. A są to podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej, Ośrodka Adaptacyjnego, Domu Dziennego Pobytu i świetlicy środowiskowej „Promyk” – mówi Krzysztof Bejmert, dyrektor MOPS w Sieradzu.

Wśród organizacji współpracujących z sieradzkim MOPS-em, o których wspomina dyrektor Ośrodka, są również jednostki organizacyjne samorządu powiatowego. Dlatego wśród zaproszonych gości, obecnych na spotkaniu, znalazł się wicestarosta sieradzki Marek Kanicki i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu Krystyna Marcińczak. Łącznie na 18. Wieczór Kolęd przyszło około 130 gości.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

mops  11