^ Powrót na górę

 

 

KPZW „Boleń” po wyborach zarządu

Rozmiar tekstu:

wedkarze
Prezes Koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Boleń” przy PKS w Sieradzu Józef Mikołajczyk będzie pełnił tę funkcję przez kolejną kadencję 2017-2021. Jednogłośnie zdecydowali o tym członkowie Koła na niedzielnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym.

Na podsumowaniu sezonu wędkarze z „Bolenia” spotykają się raz do roku, a co cztery lata organizują zebrania większe i wybierają na nich władze Koła na kolejną kadencję. Tak było w niedzielę 12 lutego w sali „C” Starostwa Powiatowego w Sieradzu, kiedy to członkowie PKZW „Boleń” wybrali nowego prezesa zarządu.

Wędkarze zdecydowali jednogłośnie, że po raz trzeci z rzędu prezesem zostanie Józef Mikołajczyk. W zarządzaniu „Boleniem” będzie go wspomagać dwóch zastępców: Józef Ślązak ds. organizacyjnych i Sławomir Nowacki ds. sportu. Skarbnikiem Koła została Anna Mikołajczyk, a funkcję sekretarza przez cztery najbliższe lata sprawował będzie Mateusz Gwizdała.

Do zarządu KPZW „Boleń” wybrano jeszcze pięciu członków: Jana Gonerę, Marka Jarosławskiego, Zygmunta Miłka, Rafała Pilaszewskiego i Józefa Wirę, a także gospodarza. Tym ostatnim został Stanisław Skibiński.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14