^ Powrót na górę

 

 

Popis klasy śpiewu PSM

Rozmiar tekstu:

psm
Uczennice klasy śpiewu Państwowej Szkoły Muzycznej w Sieradzu zaprezentowały się na scenie sali koncertowej. Na co dzień dziewczęta doskonalą swoje umiejętności i talenty wokalne w Ognisku Muzycznym, pod okiem Ewy Kanturskiej-Dybek.

– Przygotowałam dziewczętom repertuar liryczny, niełatwy, ale poprzedzony przygotowaniami, nie tylko typowo wokalnymi. Zanim uczennica wyjdzie na scenę, musi w domu przemyśleć utwór, wczuć się w tekst i właściwie go zrozumieć. Dopiero wtedy może go dobrze zaśpiewać – mówi Ewa Kanturska-Dybek, opiekun klasy.

Dziewczęta wykonały utwory: „Żyj kolorowo” (Gabriela Woźniak), „Poranne łzy” (Kinga Jarząb), „Lubię smutek pustych plaż” (Inez Wysoczyńska), „Samba bez butów” (Alicja Grześkowiak), „Ta melancholia” (Oliwia Kosatka), „To nic, że to sen” (Wiktoria Błońska-Pleban), „Gram o wszystko” (Gabriela Woźniak), „Apetyt na życie” (Karina Kiejnich), „Za szybą” (Inez Wysoczyńska), „Zamiast” (Gabriela Woźniak), „Będzie tak jak jest” (Kinga Jarząb) i „Poszłabym za tobą” (Karina Kiejnich).

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14

15  16