^ Powrót na górę

 

 

Śniadanie wielkanocne w ŚDS

Rozmiar tekstu:

sds
Środowiskowy Dom Samopomocy w Rożdżałach zorganizował dla swoich podopiecznych śniadanie wielkanocne, poprzedzone krótkim programem artystycznym.

Jest już tradycją, że w tygodniu bezpośrednio poprzedzającym święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy ŚDS organizuje spotkania dla swoich podopiecznych, kultywując świąteczne zwyczaje i integrując uczestników poprzez udział w przygotowaniach.

– Wspólne przedwielkanocne, uroczyste chwile spędzaliśmy wspólnie z naszymi gośćmi: starostą sieradzkim panem Mariuszem Bądziorem, wicestarostą panem Markiem Kanickim oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu panią Krystyną Marcińczak, na śniadaniu również zagościł ksiądz proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Rossoszycy Mirosław Korytkowski – mówi Jolanta Nowicka, dyrektor ŚDS w Rożdżałach.

Podniosły nastrój wprowadziły wiersze i pieśń, wykonane przez podopiecznych. Po wspólnej modlitwie i pobłogosławieniu pokarmów przez księdza proboszcza, uczestnicy spotkania przystąpili do spożywania śniadania, przygotowanego pod okiem terapeutów.

T.O.

1  2

4  5