^ Powrót na górę

 

 

Nowy salon traktorów w powiecie sieradzkim

Rozmiar tekstu:

farmasz
Kolejna nowa firma w powiecie sieradzkim. Tym razem zainwestował tu „Farmasz” – dystrybutor traktorów „Case IH” i „Steyr”, mający siedzibę w Starych Koluszkach koło Brzezin. – Przyszliśmy tu, by być bliżej naszych klientów – mówi Jerzy Sobociński, właściciel firmy.

Firma ma 27-letnią tradycję sprzedaży i serwisowania maszyn używanych w rolnictwie. – Ponadto proponujemy rolnikom doradztwo i pomoc przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do modernizacji gospodarstw. W Sieradzu zajmuje się tym kierownik naszego nowego salonu – informuje Jerzy Sobociński. Ten nowy salon znajduje się przy ul. Glinianki w Sieradzu (na tzw. górce woźnickiej).

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Starych Koluszkach (powiat brzeziński, gmina Brzeziny). Poza nią „Farmasz” ma trzy oddziały: w Bogdance niedaleko Brzezin, gdzie zlokalizowany jest m.in. magazyn części zamiennych, w Marynkach koło Łęczycy oraz w Sieradzu. – Mam ogromną przyjemność złożyć właścicielowi firmy gratulacje z okazji otwarcia nowego salonu ciągników rolniczych. Cieszy fakt, że powstał on w samym sercu powiatu sieradzkiego, powiatu, który ma świetnie rozwinięte rolnictwo i bogate tradycje rolnicze – mówił podczas uroczystego otwarcia salonu starosta sieradzki Mariusz Bądzior.

Dlaczego „Farmasz” powstał akurat w powiecie sieradzkim? Bo wcześniej miał wielu klientów z tego terenu. Od 19 maja nie muszą już oni jeździć do Starych Koluszek czy do Marynek, bo i punkt sprzedaży, i serwis mają na miejscu.

T.O.

1  2

3  4

5  6

8  9

10  11

12  13

14  15