Zbadaj swoje nerki, uchroń się przed chorobą

Rozmiar tekstu:

IMG 1859 1024x683
Środa i Czwartek (22-23 października) będą dniami rejestracji na bezpłatne badania nerek osób po 50. roku życia. Badania będą prowadzone w niedzielę 26 października w Centrum Dializ Fresenius w Sieradzu (ul. Armii Krajowej 7, wejście od ul. 3 Maja).

Badania odbędą się w ramach akcji „Nefrotest”. Jest to część ogólnopolskiej kampanii społecznej, organizowanej przez Nefron Sekcję Nefrologiczną Izby Gospodarczej Medycyna Polska i Centrum Dializ Fresenius w Sieradzu.

Aby wziąć udział w badaniach, należy się najpierw zarejestrować, dzwoniąc w środę i czwartek w godzinach od 10 do 15 na jeden z dwóch numerów telefonów: 797 736 776 lub 797 736 767. Przy zapisie rejestratorka zapyta o numer PESEL oraz przeprowadzi krótki wywiad dotyczący stanu zdrowia pacjenta.

Akcja „Nefrotest” jest ogólnopolską kampanią społeczną, która uczula Polaków na choroby dróg moczowych i nerek oraz promuje profilaktykę w tym zakresie, a ta jej edycja adresowana jest do mieszkańców powiatów sieradzkiego, zduńskowolskiego, poddębickiego oraz łaskiego.

T.O.

badania1