^ Powrót na górę

 

 

Spotkanie informacyjne na temat OZE

Rozmiar tekstu:

spotkanie
Dla przedsiębiorców planujących inwestycję w odnawialne źródła energii, firma „Foton Technik” z Warszawy zorganizuje w Sieradzu spotkanie informacyjne, poświęcone wsparciu dotacyjnemu na tego rodzaju działalność. Udział w nim jest bezpłatny.

Spotkanie związane jest ze zbliżającym się naborem wniosków do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, a w jego ramach do Działania 4.1.2 Odnawialne źródła energii. W perspektywie tej na cele związane z energetyką słoneczną przeznaczono prawie 43 mln zł. Począwszy od trzeciego kwartału 2017 roku przedsiębiorcy mają szansę skorzystania z dofinansowania nawet do 85 proc. kosztów realizacji projektu.

Co oznacza czekająca nas rewolucja energetyczna? Jakie zmiany w prawie wprowadza nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii i jakie z tego wynikną korzyści dla przedsiębiorców? Jakie są dobre praktyki w realizacji inwestycji z udziałem środków europejskich? Na pytania te odpowiedzą fachowcy ze spółki „Foton Technik” podczas spotkania informacyjnego w Starostwie Powiatowym w Sieradzu.

Spotkanie to, zatytułowane „Wsparcie dotacyjne na rozwój energetyki odnawialnej dla przedsiębiorców z Łódzkiego”, odbędzie się w środę 4 października 2017 r. o godz. 11:00 w sali nr 113 na I piętrze starostwa. Wstęp wolny.

T.O.

plakat