^ Powrót na górę

 

 

Na co tegoroczne unijne dotacje?

Rozmiar tekstu:

spotkanie
Jest już gotowy harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w roku 2018. Na spotkaniu w Starostwie Powiatowym omówiła go Aleksandra Wrzosek z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu.

Już w lutym rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów z zakresu wspomagania działalności gospodarczej. W marcu przyjdzie czas na działania dotyczące transportu miejskiego, gospodarki odpadami oraz integracji osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Jakie jeszcze zadania mogą liczyć na unijną dotację, a jakie nie mają na nią szans w bieżącym roku? – Odpowiedzi można znaleźć w naszym harmonogramie. W razie pytań służymy również informacją w sieradzkim punkcie informacyjnym przy ul. Kościuszki – mówi Aleksandra Wrzosek.

Przypominamy, że biuro to czynne jest w poniedziałki w godz. 8:00 – 18:00 i od wtorku do piątku w godz. 8:00 – 16:00. Harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w 2018 roku jest dostępny TUTAJ.

T.O.

1  2