^ Powrót na górę

 

 

Spotkanie dla pracowników instytucji kultury

Rozmiar tekstu:

zpwp
Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu i Łódzki Dom Kultury zapraszają na spotkanie dotyczące wspierania działań kulturalnych w województwie łódzkim. Odbędzie się ono w czwartek 22 lutego o godz. 14:00 w ZPWP przy ul. Tysiąclecia 3.

Organizatorzy zapraszają przede wszystkim pracowników instytucji kultury z powiatów sieradzkiego i poddębickiego.

Podczas spotkania zostaną przedstawione działania i formy wsparcia, skierowane do jednostek kultury, organizacji pozarządowych i mieszkańców powiatów sieradzkiego i poddębickiego, proponowane przez ŁDK w 2018 roku.

Spotkanie będzie również dotyczyło rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim. Zostanie na nim zaprezentowana oferta ŁDK oraz projekty finansowane ze środków zewnętrznych.

Uczestnicy proszeni są o potwierdzenie obecności do 21 lutego 2018 r. u koordynatorek wydarzenia: Dominiki Bernackiej (tel. 797 326 177, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub Malwiny Paroń (tel. 797 326 197, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

T.O.