Nowa rozlewnia gazu płynnego

Rozmiar tekstu:

bargaz
Kolejna nowa firma, a właściwie oddział, w powiecie sieradzkim. W Smardzewie w gminie Wróblew oficjalnie została oddana do użytku rozlewnia gazu płynnego „Bar-Gaz”.

W 2014 roku w istniejącej od 1999 firmie „Bar-Gaz”, dostarczającej mieszkańcom Sieradza gaz w butlach, zrodził się pomysł budowy własnej rozlewni. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń rozpoczęła się realizacja pomysłu i cztery lata później można było świętować powstanie nowego obiektu.

Gośćmi uroczystego spotkania, inaugurującego działalność rozlewni, byli m.in. przedstawiciele sieradzkich władz powiatowych – starosta Mariusz Bądzior, wicestarosta Marek Kanicki i sekretarz Powiatu Piotr Świderski. Dziękując za zaproszenie na uroczyste otwarcie rozlewni, starosta sieradzki powiedział: – Cieszy fakt, że na terenie naszego powiatu funkcjonują tak prężne przedsiębiorstwa, które nie poprzestając na codziennej działalności, inwestują i nieustannie się rozwijają. Otwieranie nowych oddziałów i filii świadczy o przedsiębiorczości, zaangażowaniu i znakomitej organizacji pracy właścicieli.

Rozlewnia znajduje się w Smardzewie na terenie gminy Wróblew, przy drodze wojewódzkiej w kierunku Błaszek.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  11