^ Powrót na górę

 

 

Rodziny zastępcze na pikniku integracyjnym

Rozmiar tekstu:

pcpr
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu zorganizowało piknik integracyjny dla rodzin zastępczych. Okazją do spotkania był Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, a miejscem zabawy – Ośrodek Wypoczynkowy Sieradz-Męka w Rudzie.

– Na tym pikniku spotykamy się już po raz drugi i pewnie niektórzy z państwa już się znają, ale może tym lepsza będzie zabawa. Taka integracja jest bardzo potrzebna, oczywiście przede wszystkim dzieciom, ale nie możemy zapominać i o rodzicach zastępczych. Odskocznia od codzienności potrzebna jest każdemu, a państwu tym bardziej, jako osobom pełniącym bardzo ważną rolę społeczną – mówił, witając uczestników pikniku, starosta sieradzki Mariusz Bądzior.

Na uczestników pikniku czekał grill z kiełbaskami, atrakcje dla dzieci (dmuchany zamek, zjeżdżalnia z torem przeszkód i megapiłkarzyki), wata cukrowa, fontanna czekolady, zabawy przygotowane przez animatorów, a także pokazy sprzętu strażackiego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14

15  16

17  18

19  20

21  23

24  25