^ Powrót na górę

 

 

Strefa kibica na Dniach Warty

Rozmiar tekstu:

warta
Organizatorzy jednej z największych imprez plenerowych w powiecie sieradzkim – Dni Warty – przygotowali niespodziankę z okazji tegorocznego Mundialu. Specjalnie dla kibiców drugi dzień imprezy przenieśli na stadion warckiej Jutrzenki, gdzie urządzili strefę kibica.

Drugi mecz polskiej reprezentacji na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji można było oglądać na dwóch telebimach, ustawionych po obu stronach sceny.

Do kibicowania, zwłaszcza w chłodny niedzielny wieczór, potrzebna była rozgrzewka. Zadbała o nią jedna z gwiazd tegorocznych Dni Warty – Aleksandra Szwed, której godzinny występ poprzedził transmisję spotkania Polska-Kolumbia. Potem były już emocje sportowe. – Czujemy się tu prawie jak na stadionie w Kazaniu. Humory dopisują , więc i siła do kibicowania będzie – mówił wicestarosta sieradzki Marek Kanicki tuż przed rozpoczęciem spotkania.

O pomeczowych komentarzach kibiców obecnych na boisku Jutrzenki, lepiej nie wspominać, większość z nich nie nadaje się do publikacji. Przed reprezentacją Polski jeszcze jeden, ostatni mecz na tych mistrzostwach. W czwartek podopieczni Adama Nawałki zagrają z Japonią.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14

15  16

17  19

20  21

22  23