^ Powrót na górę

 

 

Alvaro Soler gwiazdą tegorocznego Open Hair

Rozmiar tekstu:

open hair
Przed nami jubileuszowa, 10. edycja festiwalu Sieradz Open Hair – wydarzenia łączącego fryzjerstwo, sztukę, modę i rozrywkę. Jego muzyczną gwiazdą będzie Alvaro Soler, hiszpański piosenkarz i autor tekstów, znany m.in. z przebojów „Sofia”, „La Cintura” i „Animal”.

Tegoroczna odsłona Open Hair Festival rozpocznie się już w piątek 20 lipca od występów polskich wykonawców z Lilly Hates Roses i Clock Machine na scenie na plaży nad Wartą. Dla miłośników wodnych atrakcji organizatorzy przygotują stumetrową wodną ślizgawkę, a dla mniej aktywnych – część leżakową.

Alvaro Soler pojawi się na scenie OHF (na pl. Wojewódzkim) w sobotę 21 lipca. Przed jego koncertem publiczność rozgrzeje Patryk Kumór, polski wokalista, kompozytor i producent, który w 2013 r. brał udział w talent show Must Be The Music.

W modowej części festiwalu, na ul. Rycerskiej obejrzymy kolekcje projektanta Macieja Zienia. Uzupełnią je propozycje młodych projektantów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Gośćmi specjalnymi imprezy będą prof. Lew Starowicz (sieradzanin z pochodzenia) i Zuzanna Zakrzewska, modelka XXL. Muzycznym zwieńczeniem 10. OHF będzie koncert Kuby Badacha. Artysta wystąpi 22 lipca o godz. 21:00 na sieradzkim Rynku.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznego Open Hair: http://openhair.pl/aktualnosci.

T.O.