^ Powrót na górę

 

 

Jarmark powiatowy – utrudnienia w ruchu

Rozmiar tekstu:

jarmark
W niedzielę 9 września na placu Wojewódzkim w Sieradzu odbędzie się IX Sieradzki Jarmark Powiatowy. Informujemy, że w związku z imprezą nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Piłsudskiego, między skrzyżowaniami z Kościuszki i Leszka Czarnego. Przepraszając za utrudnienia, zapraszamy na naszą imprezę.

Taśmy ograniczające wjazd na parkingi przy Starostwie Powiatowym i Urzędzie Miasta pojawią się w piątek 7 września od godz. 15:30. Przez całą sobotę na pl. Wojewódzkim trwać będą przygotowania do jarmarku. Parkować pod starostwem i magistratem będzie można od godz. 6:00 w poniedziałek 10 września. Dodatkowo w sobotę od godz. 14:00 zamknięty będzie również parking przy domach handlowych Warta i Hermes. W związku z tym prosimy o usunięcie zaparkowanych tam aut przed tą godziną.

Informujemy ponadto, że w dniu jarmarku – 9 września w godz. od 6:00 do 22:00 – zamknięta dla ruchu będzie ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Leszka Czarnego do skrzyżowania z ul. Kościuszki. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył autobusów komunikacji miejskiej.

Harmonogram zamknięcia parkingów:

1. Parking przy Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym zamknięty
od 15.30 – 7 września (piątek) do godziny 6.00 – 10 września (poniedziałek).

2. Parking przy DH Warta i Hermes od 14.00 – 8 września (sobota) do 22.00 – 9 września (niedziela).

3. Parking prze ZUS Sieradz od 6.00 – 8 września (sobota) do 22.00 – 9 września (niedziela).

T.O.