^ Powrót na górę

 

 

Strategia po konsultacjach

Rozmiar tekstu:

IMG 9333
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sieradzu odbyły się konsultacje w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Sieradzkiego na lata 2015-2020. Wzięli w nich udział samorządowcy regionu sieradzkiego i autorzy dokumentu.

Konsultacje miały określić, czy kierunki przyjęte przez naukowców z firmy „MCC Grupa”, dotyczące rozwoju powiaty sieradzkiego, są właściwe, a przede wszystkim spójne z zadaniami zaplanowanymi przez gminy. – Zależało nam na stworzeniu dokumentu, który pokazywałby kierunki działań powiatu na najbliższe lata. Chcieliśmy też, by był on zgodny z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego i kompatybilny z dokumentami strategicznymi na poziomie krajowym i ze strategią „Europa 2020” – mówi dr Marek Chrzanowski ze Szkoły Głównej Handlowej, jeden z autorów Strategii.

Wersja dokumentu przedstawiona do konsultacji miała charakter roboczy. Po uwagach przekazanych przez przedstawicieli urzędów gmin (dotyczących m.in. uwzględnienia obszarów funkcjonalnych, w których uczestniczą gminy powiatu sieradzkiego), Strategia zostanie uzupełniona i przekazana starostwu. Będzie gotowa do końca tego roku.

Uwagi i sugestie dotyczące Strategii wciąż można przekazywać (do końca tego tygodnia) drogą elektroniczną za pośrednictwem ankiety, a także mailową, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Strategia Rozwoju Powiatu Sieradzkiego na lata 2015-2020

Prezentacja na temat Strategii Rozwoju Powiatu Sieradzkiego

T.O.

IMG 9336  IMG 9343

IMG 9349  IMG 9350

IMG 9359  IMG 9364

IMG 9366  IMG 9370