Zdrowe metamorfozy pod znakiem PTSR

Rozmiar tekstu:

ptsr
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sieradzu spotkali się uczestnicy akcji „Zdrowa metamorfoza”. Jej organizatorem po raz drugi był sieradzki oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

„Zdrowa metamorfoza” to efekt udziału PTSR Oddział Sieradz w ubiegłorocznej edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Zwycięzcy, wyłonionemu z trzech zgłoszonych instytucji za pomocą „głosowania” klientów przy kasach dyskontu, przypadł grant w wysokości 5 tys. zł. – Za pozyskane w ten sposób pieniądze już po raz drugi postanowiliśmy zorganizować „Zdrową metamorfozę” dla 50 mieszkańców powiatu sieradzkiego – mówi Elżbieta Lewandowska, przewodnicząca oddziału.

W metamorfozach pomagały: kosmetyczka Maja Kasprzak, stylistka fryzur Katarzyna Łuczak i psycholog Karolina Szymczak. Co robiły dwie pierwsze panie – wiadomo. Psycholog natomiast przekonywała, że nie należy bać się zmian i warto czasami zrobić coś wyłącznie dla siebie.

Sukcesy w programie „Decydujesz, pomagamy”, to już specjalność sieradzkiego oddziału PTSR. W tym roku oddział bierze w nim udział już po raz piąty. W czterech dotychczasowych edycjach zdobył trzy razy pierwsze i raz drugie miejsce. Wyniki edycji piątej – tegorocznej – zostaną ogłoszone ostatniego dnia lipca.

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14

16  17