^ Powrót na górę

 

 

Jarmark powiatowy – utrudnienia w ruchu

Rozmiar tekstu:

jarmark
W niedzielę 15 września na placu Wojewódzkim w Sieradzu odbędzie się X Sieradzki Jarmark Powiatowy. Informujemy, że w związku z imprezą nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Piłsudskiego, między skrzyżowaniami z Kościuszki i Leszka Czarnego.

Taśmy ograniczające wjazd na parkingi przy Starostwie Powiatowym i Urzędzie Miasta pojawią się w piątek 13 września od godz. 15:30. Przez całą sobotę na pl. Wojewódzkim trwać będą przygotowania do jarmarku. Parkować pod starostwem i magistratem będzie można od godz. 6:00 w poniedziałek 16 września. Dodatkowo w sobotę od godz. 14:00 zamknięty będzie również parking przy domach handlowych Warta i Hermes. W związku z tym prosimy o usunięcie zaparkowanych tam aut przed tą godziną. Za wszystkie utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.

Informujemy ponadto, że w dniu jarmarku – 15 września w godz. od 6:00 do 22:00 – zamknięta dla ruchu będzie ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Leszka Czarnego do skrzyżowania z ul. Kościuszki. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył autobusów komunikacji miejskiej.

Harmonogram zamknięcia parkingów:

1. Od godz. 15:30 w piątek 13 września do godz. 6:00 w poniedziałek 16 września parkingi przy Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym będą zamknięte.

2. Od godz. 14:00 w sobotę 14 września do godz. 22:00 w niedzielę 15 września parking przy domach handlowych Warta i Hermes będą zamknięte.

3. Od godz. 6:00 w sobotę 14 września do godz. 22:00 w niedzielę 15 września zamknięty będzie parking przy ZUS.

T.O.