^ Powrót na górę

 

 

Płk Robert Krupa żegna się z 15 SBWD

Rozmiar tekstu:

sbwd
Pułkownik Robert Krupa nie jest już dowódcą 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. We wtorek 1 października, podczas uroczystego apelu, przekazał dowodzenie swojemu zastępcy, płk. Krzysztofowi Rawskiemu.

Szanowni państwo, dzisiaj, kiedy całuję sztandar i żegnam się z 15 Brygadą Wsparcia Dowodzenia, jestem dumny z tego, co osiągnąłem i dziękuję Bogu za to, że spotkałem na swojej drodze tak wielu ludzi, którzy tak jak ja oddali brygadzie swoje serce i duszę. Dlatego w tym szczególnym dla mnie dniu dziękuję wszystkim przyjaciołom brygady, którzy dobrze nam życzą i wspierają w codziennej działalności. Nigdy nie zapomnę uczucia satysfakcji z dowodzenia brygadą, która na zawsze zajęła szczególne miejsce w moim sercu. Z podniesioną głową i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku przekazuję dowodzenie jednostką panu pułkownikowi Krzysztofowi Rawskiemu – powiedział dowódca w dniu pożegnania ze sztandarem brygady.

Uroczystość pożegnalna odbyła się na placu apelowym. Oprócz żołnierzy i pracowników cywilnych jednostki, wziął w niej udział dowódca Garnizonu Warszawa, gen. bryg. Robert Głąb.

T.O.