^ Powrót na górę

 

 

Przedświąteczne spotkanie SUTW

Rozmiar tekstu:

sutw
Były samodzielnie przygotowane potrawy wigilijne, bożonarodzeniowe życzenia oraz wspólnie śpiewanie kolęd: słuchacze Sieradzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowali przedświąteczną wieczerzę.

Spotkanie otworzył Zdzisław Cichecki, przewodniczący samorządu studentów SUTW, podsumowując mijający rok i składając obecnym bożonarodzeniowe życzenia. Słuchaczom złożyli je również starosta sieradzki Mariusz Bądzior, wicestarosta Kazimiera Gotkowicz oraz dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu Grzegorz Gajda. Oprawę muzyczną zapewniły studentki Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Sieradzu.

SUTW działa już 11. rok. Został powołany w kwietniu 2008 r. uchwałą Rady Powiatu Sieradzkiego, zajęcia rozpoczęły się w październiku. Od początku funkcjonował w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego i tak jest do dziś, z tym że od 1 września 2016 r. CKU jest częścią CEZ.

Słuchacze mają do dyspozycji lekcje angielskiego, rosyjskiego i włoskiego. Uczą się również informatyki, rysunku, a nawet brydża. Amatorom nowoczesnych technologii SUTW proponuje zajęcia multimedialne, a na tych najbardziej aktywnych czekają zumba i joga. Są też florystyka, taniec towarzyski, warsztaty literackie, nie mówiąc już o wyjazdach i wycieczkach.

Zapisy do SUTW trwają przez cały rok. Zainteresowani mogą dzwonić na numer telefonu 43 822 10 12. Zajęcia odbywają się w gmachu CKU przy ul. Mickiewicza 4.

T.O.

2  3

4  5

6  7

8  9

10  11

12  12 Kopia

13  13 Kopia