^ Powrót na górę

 

 

Opłatkowo u motocyklistów

Rozmiar tekstu:

motocyklisci
Dla członków Stowarzyszenia Motocyklistów „Sieradzanie” było to wyjątkowe spotkanie wigilijne. Jego wyjątkowość polegała na tym, że po raz pierwszy zorganizowali je w swojej nowej siedzibie przy ul. Kościuszki.

Od niedawna sieradzcy motocykliści spotykają się na piętrze kamienicy u zbiegu ulic Piłsudskiego i Kościuszki. To tutaj kilka dni temu członkowie stowarzyszenia złożyli sobie bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia oraz połamali się opłatkiem.

– Tak jak pilotom życzy się tylu samo lądowań, co startów, tak my, motocykliści, życzymy sobie, by po każdym wyjeździe bezpiecznie wrócić do domu. To jest podstawa, by było nas coraz więcej, a nie coraz mniej – powiedział Jacek Mikołajczyk, prezes stowarzyszenia.

W przyszłym roku, dokładnie w Dniu Dziecka, sieradzcy motocykliści będą obchodzić jubileusz 10-lecia. 1 czerwca 2010 r. lokalni miłośnicy stalowych rumaków postanowili zorganizować się w Grupę Motocyklową Sieradz. Od tego czasu trudno wyobrazić sobie większą imprezę lub uroczystość w Sieradzu i okolicach, bez ich maszyn.

T.O.

1  2

3  5

6  7

8  9

10  11

12  13

14  15