^ Powrót na górę

 

 

Świąteczne spotkanie w Rożdżałach

Rozmiar tekstu:

sds rozdzaly
W czwartek 19 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się spotkanie wigilijne. Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd i wizyta Świętego Mikołaja.

– Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. Święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. Są to dni, kiedy cieszymy się z spędzonej każdej chwili z osobami nam bardzo bliskimi i dla nas ważnymi. Dlatego uroczystość spotkania wigilijnego stała się coroczną tradycją niezmiernie wyczekiwaną przez nas wszystkich – mówi dyrektor placówki Jolanta Nowicka.

Oprócz podopiecznych ŚDS, którzy zaprezentowali program słowno-muzyczny, w spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Powiatu Sieradzkiego Olga Kołoszczyk, wicestarosta sieradzki Kazimiera Gotkowicz, członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego Tomasz Baliński, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu Krystyna Marcińczak, dyrektor Domu Pomocy Społecznej i Dziennego Domu „Senior+” w Sieradzu Aleksandra Gadomska oraz proboszcz Parafii św. Wawrzyńca w Rossoszycy ks. Zbigniew Raj.

Obecni złożyli sobie świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem. Zwieńczeniem spotkania było smakowanie potraw wigilijnych.

T.O.

001  002

003  004

006  008

010  013