^ Powrót na górę

 

 

Piknik motocyklowy po raz piąty

Rozmiar tekstu:

motocyklisci
Na tej imprezie dopisało wszystko – i uczestnicy, i publiczność, i pogoda. W niedzielę 12 lipca do Sieradza zjechali motocykliści z całego kraju. Przybyli tu by pomagać, ale też by dobrze się bawić.

W parku Staromiejskim, Stowarzyszenie Motocyklistów „Sieradzanie” zorganizowało V Sieradzki Piknik Motocyklowy. Impreza, rozpoczęta mszą świętą w kościele na Jaworowym i paradą motocyklową, przyciągnęła kilka tysięcy miłośników ryczących maszyn.

– Jak co roku podczas naszego letniego spotkania staramy się pomagać potrzebującym. Przyłączamy się do akcji Siepomaga, w ramach której organizujemy wspólne „pompowanie” dla poważnie chorej Natalki Jędrzejczak z Łodzi. Zachęcamy również do oddania krwi dla Bartka Płóciennika, cierpiącego na aplazję szpiku kostnego – mówi Jacek Mikołajczyk, prezes stowarzyszenia „Sieradzanie”.

Po paradzie ulicami Sieradza, zakończonej w parku Staromiejskim, prezes wraz z wicestarostą sieradzkim Kazimierą Gotkowicz oraz dyrektorem Sieradzkiego Centrum Kultury Romualdem Erencem przywitali uczestników imprezy.

Piknik uzupełniły koncerty na scenie amfiteatru. Dla widzów wystąpiły: Kapela PSP Sieradz i zespół Thrudy z Bełchatowa.

T.O.

1  2

3  4

5  6

8  9

10  11

12  13

14  15

16  17

18  19

20  21

22  23

24  25

26  27

28  29

30  31