^ Powrót na górę

 

 

Zmiana warty w Wydziale Architektury i Budownictwa

Rozmiar tekstu:

szymczak
Po ponad 40 latach pracy zawodowej, naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Sieradzu, Marek Szymczak, przeszedł na emeryturę. Funkcję tę pełnił od 2003 roku.

Przez całą karierę zawodową Marek Szymczak związany był z budownictwem, od lat zajmował się nim od strony administracyjnej. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej.

Pracę w sieradzkim starostwie rozpoczął w 2003 r., obejmując stanowisko naczelnika Wydziału Planowania, Architektury i Inwestycji. Cztery lata później, po zmianach organizacyjnych w urzędzie, zaczął kierować Wydziałem Architektury i Budownictwa. Wcześniej pracował w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej, a jeszcze wcześniej – za czasów województwa sieradzkiego – w Wojewódzkim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych.

Środa 15 lipca była ostatnim dniem jego pracy w starostwie. Tego dnia przedstawiciele Zarządu Powiatu – w osobach wicestarosty sieradzkiego Kazimiery Gotkowicz i członka Zarządu Powiatu Tomasza Balińskiego – złożyli naczelnikowi życzenia na nowy etap życia.

T.O.