^ Powrót na górę

 

 

Zebranie Konwentu Gmin Powiatu Sieradzkiego

Rozmiar tekstu:

Spotkanie Konwentu Gmin Powiatu Sieradzkiego. Na zdjęciu od lewej Tomasz Baliński Członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego, Kazimiera Gotkowicz Wicestarosta Powiatu Sieradzkiego, Mariusz Badzior Starosta Powiatu Sierdzkiego, dalej wójtowie i pracownicy merytoryczni z powiatu i gmin.
W dniu 6 października w sali 113 Starostwa Powiatowego w Sieradzu, zebrali się przedstawiciele Konwentu Gmin Powiatu Sieradzkiego. Spotkanie to jest kontynuacją rozmów, które były zapoczątkowane na wrześniowym konwencie i dotyczy problemów z transportem zbiorowym.

Władze Powiatu Sieradzkiego starają się wesprzeć gminy, podejmując wspólne działania prowadzące do rozwiązania problemu przywrócenia części połączeń komunikacyjnych. Celem spotkania grupy roboczej jest wypracowanie możliwie najszybciej rozwiązania, które pozwoli rozwiązać problem ograniczonych połączeń między poszczególnymi gminami i miastem oraz pomiędzy gminami.

I.L.

 

Na zdjęciu na sali konferencyjnej 113 Starostwa Powiatowego w Sierdzu siedza uczestnicy Konwentu Gmin Powiatu SieradzkiegoNa zdjęciu na sali konferencyjnej 113 Starostwa Powiatowego w Sierdzu siedza uczestnicy Konwentu Gmin Powiatu Sieradzkiego. Wójtowie i pracownicy merytoryczni z urzędów.