Remonty w starostwie

Rozmiar tekstu:

starostwo
Do końca 2015 r. zostanie zrealizowany II etap dostosowywania budynku Starostwa Powiatowego w Sieradzu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. W przeprowadzonym trzy lata temu etapie I zostały wymienione m.in. windy.

Nazwa planowanego zadania to „Przebudowa istniejącego budynku „A” do aktualnie obowiązujących przepisów przeciwpożarowych”. Zrealizuje je sieradzka firma „Eko-Bud”, której oferta przetargowa została uznana za najkorzystniejszą. W postępowaniu wzięły udział cztery przedsiębiorstwa budowlane.

W przedmiocie zamówienia znajdują się m.in.: montaż nowych drzwi przeciwpożarowych w ścianach wydzielających klatkę schodową, wyposażenie klatki schodowej w układ wentylacji wywiewnej z klapami i wentylatorem umieszczonym na dachu, wykończenie klatki schodowej (ceramiczna okładzina schodów, wymiana sufitów podwieszanych, wykonanie tynków żywicznych, malowanie balustrady), nowe instalacje elektryczne w klatce schodowej oraz wymiana ślusarki zewnętrznej okiennej i drzwiowej na parterze budynku.

Koszt inwestycji to 553 670 39 zł.

T.O.