^ Powrót na górę

 

 

Podwójny sukces ROD „Rozkwit”

Rozmiar tekstu:

6
Rodzinny Ogród Działkowy „Rozkwit” w Sieradzu jest jednym z trzech najlepszych ROD-ów okręgu łódzkiego, a ogródek jednej z działkowiczek, Barbary Rumak, zajął pierwsze miejsce w okręgu.

To bardzo dobra informacja przede wszystkim dla prezesa „Rozkwitu” Piotra Błaszczyka. Kierowany przez niego ROD znalazł się wśród trzech równorzędnych, najlepiej zarządzanych ogrodów w łódzkim okręgu Polskiego Związku Działkowców. Ale jest to również powód do radości dla wszystkich ponad 400 działkowców „Rozkwitu”. Widać bowiem, że trud włożony w zagospodarowanie i utrzymanie działek, został doceniony.

Szczególnie doceniono zaangażowanie i inwencję Barbary Rumak, właścicielki jednego z ogródków „Rozkwitu”. Jej działkę uznano za najlepiej zagospodarowaną w całym okręgu łódzkim. – Kosztuje to sporo wysiłku, ale warto go wkładać w to, co człowieka interesuje. Moja działka podzielona jest na strefy służące odpoczynkowi, relaksowi oraz uprawie warzyw, owoców i hodowli kwiatów. Dbamy o zrównoważony rozwój każdej z nich – mówi Barbara Rumak.

Oba sukcesy na pewno trafią do kroniki „Rozkwitu”.

T.O.

1  2

4  5