^ Powrót na górę

 

 

Sieradzka Policja zaprasza w swoje szeregi

Policja - rekrutacja
Zastanawiasz się nad przyszłym miejsce pracy? Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania! Już dziś skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Sieradzu.

Czytaj więcej: Sieradzka Policja zaprasza w swoje szeregi

TELEOPIEKA

Logotyp PCPR Sieradz
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu jako pionier na terenie Powiatu Sieradzkiego rozpoczyna realizację usługi TELEOPIEKI. Powyższa usługa zapewnia pomoc poprzez bezpośredni kontakt w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia z centrum telemonitoringu.

Czytaj więcej: TELEOPIEKA

Pracownicy potrzebni od zaraz

Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach
W związku ze wzrostem zachorowań w Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach informujemy, że potrzebny jest od zaraz personel do opieki nad pensjonariuszami. Pielęgniarki i pielęgniarze chętni do pomocy w tej trudnej sytuacji, proszeni są o kontakt z dyrektorem placówki Sławomirem Janiakiem pod nr telefonu 693 333 150

I.L.

Informacja o Regionalnym Interwencyjnym Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

egionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
INFORMACJA O REGIONALNYM INTERWENCYJNYM TELEFONIE ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

- 20 kwietnia 2020 r. Samorząd Województwa Łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.
- Telefon jest odpowiedzią i wsparciem w sytuacjach kryzysowych, które narastają wśród wielu młodych osób, w tym w okresie pandemii

Czytaj więcej: Informacja o Regionalnym Interwencyjnym Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Karta Seniora Województwa Łódzkiego

Karta Seniora Województwa Łódzkiego
INFORMACJA O PROGRAMIE

„Karta Seniora Województwa Łódzkiego” to program działań na rzecz wsparcia osób starszych w województwie łódzkim, który ma na celu:
promowanie aktywności społecznej i poprawę jakości życia seniorów, wzmocnienie kondycji finansowej seniorów, zachęcanie osób 60+ do korzystania z dóbr kultury, edukacji, sportu i innych na terenie województwa łódzkiego, umożliwienie seniorom rozwoju swoich pasji i zainteresowań oraz promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.
Program jest realizowany od 1 stycznia 2018 roku.

Czytaj więcej: Karta Seniora Województwa Łódzkiego