^ Powrót na górę

 

 

Most w Niechmirowie. Objazdy na czas remontu

Rozmiar tekstu:

pzd
Jest już gotowy projekt organizacji ruchu na czas remontu mostu (wraz z drogą dojazdową) w miejscowości Niechmirów w gminie Burzenin. Ponieważ obiekt na czas przebudowy będzie zupełnie wyłączony z ruchu, wyznaczone zostały objazdy m.in. przez Kamionkę, Stolec i Grabówkę.

Wraz z nawierzchnią mostu remontowany będzie prawie 2,5-kilometrowy odcinek drogi powiatowej biegnącej od Burzenina do granicy powiatów sieradzkiego i wieluńskiego. Most znajduje się w jej ciągu.

W pierwszej fazie prac, gdy remontowany będzie sam most, objazd będzie się rozpoczynał na skrzyżowaniu w Niechmirowie, drogą w stronę Szynkielowa przez Kamionkę i Stolec. Wówczas na odcinku objętym remontem ruch będzie się odbywał wahadłowo. Później, na etapie układania warstwy ścieralnej na remontowanej drodze, na kilka dni objazd zostanie wyznaczony wcześniej, już na skrzyżowaniu z drogą biegnącą na Grabówkę.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać przez około 2,5 miesiąca. Wykonawca – sieradzka firma „Bud-Trans” – wejdzie na plac budowy w ciągu najbliższych dni. Zgodnie z umową, prace mają się zakończyć do 17 października.

T.O.

1  2

4  5

6  7

8  9

pzd mapa2