^ Powrót na górę

 

 

Oznakowanie poziome na drogach powiatowych

Rozmiar tekstu:

pzd
Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu rozpoczął akcję malowania oznakowania poziomego na drogach powiatowych. Łącznie będzie to 4215 m kw. malowania cienkowarstwowego i 417 m kw. malowania grubowarstwowego.

Malowanie grubowarstwowe stosuje się w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Tam, gdzie jest on mniejszy, praktykowane jest malowanie cienkowarstwowe.

Akcja malowania oznakowania poziomego na drogach powiatowych rozpoczęła się w piątek 28 czerwca w godzinach nocnych. Wykonawca – firma „Znak-Kolor” z Brzeźnia – będzie ją kontynuował do 15 lipca. Tego dnia bowiem mija termin przewidziany umową.

W Sieradzu odtwarzaniem oznakowania objęte zostaną ulice: Kościuszki, Żwirki i Wigury, Toruńska, Warcka, Piłsudskiego, Krakowskie Przedmieście, Targowa, Polna, Broniewskiego, Armii Krajowej, Sikorskiego, Wołodyjowskiego, Łokietka, Mickiewicza, Spółdzielcza, al. Pokoju i skrzyżowanie al. Grunwaldzkiej ze Stacheckiego-Koliba.

Poza Sieradzem nowe malowanie pojawi się w Barczewie, Złoczewie (ul. Szeroka, Szkolna, Kilińskiego, Burzenińska, Parkowa), Błaszkach (ul. Przemysłowa i Kościuszki), Kociołkach, Gruszczycach, Kalinowej, Włyniu, Sulmowie, Golkowie, Inczewie, Klonowej, Brzeźniu, Bronisławowie, Szczawnie, Niechmirowie, Złoczewie i Stolcu.

T.O.