^ Powrót na górę

 

 

Droga Glinno-Włyń. Będą objazdy

Rozmiar tekstu:

pzd
Uwaga kierowcy! W przyszłym tygodniu remontowany odcinek drogi powiatowej Glinno-Włyń zostanie czasowo zamknięty. Powód: układanie ostatniej warstwy nawierzchni bitumicznej (ścieralnej).

Poruszające się tamtędy pojazdy będą kierowane przez drogowców na drogi objazdowe. Utrudnienia potrwają mniej więcej dwa dni.

Wiele wskazuje na to, że prace na drodze powiatowej Glinno-Włyń, związane z jej remontem, zakończą się wcześniej niż przewidywano. Wykonawca – Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego z Kalisza – zakończył już poszerzanie jezdni. Po ułożeniu krawężników pozostanie już tylko położenie warstwy ścieralnej, budowa zjazdów do posesji oraz roboty wykończeniowe. – Termin realizacji zadania mija z końcem września, ale stan zaawansowania robót wskazuje na ich szybsze zakończenie – mówi Robert Piątek, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sieradzu.

Przypominamy – trwający w Glinnie remont jest kontynuacją przeprowadzonej w ubiegłym roku inwestycji przebudowy odcinka drogi od granicy z powiatem poddębickim. Obecnie trwa modernizacja pozostałej, 2,5-kilometrowej części od strony skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 710.

T.O.

1  2

3  4

5  7

8  9

10  11